Imprezy okolicznościowe - planowanie

January 20, 2018

Zapewne każdy z Was zauważył, że coraz częściej wszyscy decydują się na organizację wszelkich imprez okolicznościowych - chrztów, urodzin, jubileuszy, w lokalach zewnętrznych, a nie w domu czy firmie. Jest to oczywiście jak najbardziej naturalne, w końcu każdy z nas ceni swój czas wolny i nie ma sensu dokładać sobie dodatkowych zobowiązań i trudu z przygotowaniem przyjęcia.

 

 

 

Zwłaszcza, że już samo planowanie często jest wyzwaniem!

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam na co warto zwrócić uwagę podczas planowania imprez i uroczystości i oczywiście podkreślić, że tą kwestię zdecydowanie należy powierzyć profesjonalistom!

 

Zaraz po określeniu ilości docelowych gości i wybraniu terminu, należy zdecydować się na lokal, w którym odbędzie się przyjęcie.

Trzeba oczywiście pamiętać, że większość miejsc - restauracji i sal przyjmuje zapisy na kilka miesięcy do przodu, więc im szybciej się zabierzecie za planowanie - tym lepiej.

W zależności od charakteru imprezy należy się zastanowić jakie udogodniania powinien oferować lokal, by spełnić oczekiwania nie tylko organizatorów, ale przede wszystkim gości. I tak np. w przypadku chrztów i uroczystości na których będą maluchy, należy się upewnić czy dany lokal jest aby na pewno #FamilyFriendly - w Hole In One znajdziecie m.in. kącik zabaw, krzesełka dla dzieci, a także miejsce by spokojnie przewinąć i nakarmić maleństwo.

 

Tego typu udogodnienia są niezwykle istotne jeśli zależy nam na tym, by goście miło spędzili czas i nie musieli opuszczać przyjęcia krótko po jego rozpoczęciu. Natomiast podczas planowania wszelkiego rodzaju imprez firmowych kluczową sprawą jest duży parking przy lokalu, a także kameralna atmosfera, by nikt nie czuł się skrępowany i by wszyscy mogli się skupić na integracji i świętowaniu. 

 

W Hole In One doskonale znamy potrzeby najbardziej wymagających klientów i jesteśmy w stanie przygotować przyjęcia wszelkiego rodzaju. W zależności od charakteru imprezy mamy do Waszej dyspozycji różne sale, urozmaicone dekoracje, a także oczywiście możliwość spersonalizowania menu według upodobań organizatorów i gości.

 

Doskonale mamy świadomość, że nasi klienci powierzając nam organizację ich przyjęcia, ufają nam całkowicie i wiedzą, że oddali swoją sprawę w ręce profesjonalistów.

 

Dlatego zawsze staramy się jak najbardziej ich odciążyć kwestiami organizacyjnymi i zawsze oferujemy im kompleksową obsługę, by tego szczególnego dnia nie musieli się niczym martwić i by mogli wspólnie świętować z rodziną, znajomymi czy też współpracownikami.

 

Także jeśli przed Wami organizacja ważnej dla Was uroczystości - koniecznie się do nas odezwijcie i zarezerwujcie dostępny termin w Hole In One!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Planowanie wesela

January 13, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

February 18, 2019

September 28, 2018

August 31, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Poniedziałek - Czwartek 12 - 18

Piątek - Sobota 12 - 19

Niedziela 12 - 18 

ul. Kociewska 30A

87-100 Toruń

Soniqa muzyka dla biznesu