Dzień Kobiet

February 16, 2018

Dzień Kobiet to święto poświęcone kobiecej sile, wrażliwości i czułości, której wszyscy potrzebujemy każdego dnia. Obchodzone jest na całym świecie, choć w różnych krajach wywodzi się ono z odmiennych tradycji i wiąże się z inną historią.

 

 

 

Jednak bez względu na to jaka jest geneza tego święta, współcześnie kluczową kwestią jest po prostu celebracja kobiecości.

A jaką formę najczęściej przybiera to świętowanie?

Najbardziej popularnym gestem są ofiarowywane przez mężczyzn kwiaty czy też czekoladki, i choć to oczywiście bardzo miłe, to jednak odrobinę banalne.

W Hole In One postanowiliśmy przełamać tę rutynę i proponujemy zdecydowanie bardziej atrakcyjną formę świętowania Dnia Kobiet.

 

Drogie Panie, 8 marca to idealna okazja by spędzić trochę czasu w gronie najbliższych Wam kobiet. Zaproście swoje przyjaciółki, siostry, matki czy też córki na wieczór pełny kobiecych przyjemności.

Zagwarantujemy Wam nie tylko najlepsze doznania smakowe, ale także zadbamy o przytulny klimat, sprzyjający długim rozmowom, na które w dzisiejszych czasach tak rzadko mamy czas! Nasz szef kuchni na tak szczególne okazje zawsze przygotowuje specjalne zestawy menu - tym razem będzie ono oczywiście dostosowane do smaków i preferencji kobiet, także możecie liczyć na prawdziwe pyszności!

 

Nie zwlekajcie i już dziś zarezerwujcie stolik dla Was i dla Waszych bliskich!

 

Drodzy Panowie, Dzień Kobiet to dla Was świetna szansa by wyróżnić Wasze Kobiety i podziękować im za ich siłę i wrażliwość, które sprawiają, że każdy Wasz dzień jest po prostu szczęśliwszy! Zróbcie niespodziankę bliskim Wam paniom - żonom, dziewczynom, siostrom oraz córkom, i zorganizujcie im wieczór w Hole In One w kobiecej atmosferze i z pysznym menu!

 

Gwarantujemy - będą zachwycone i na pewno docenią Wasz gest i pomysłowość!

Szczegóły dotyczące menu i szykowanych dodatkowych atrakcji - już wkrótce!

Bądźcie czujni!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Planowanie wesela

January 13, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

February 18, 2019

September 28, 2018

August 31, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Poniedziałek - Czwartek 12 - 18

Piątek - Sobota 12 - 19

Niedziela 12 - 18 

ul. Kociewska 30A

87-100 Toruń

Soniqa muzyka dla biznesu