Praca i pasja

May 21, 2018

 

W dzisiejszych czasach, kiedy możliwości na rynku pracy są praktycznie nieskończone, każdy dąży do znalezienia pracy marzeń - takiej która będzie nie tylko satysfakcjonująca, ale także będzie sprawiała prawdziwą przyjemność. 

 

Dzięki połączeniu pracy i pasji, nikt nie musi się obawiać wypalenia zawodowego lub frustracji towarzyszących codziennej pracy. Dlatego właśnie, tak ważne jest to by robić to co się lubi. 

 

Dlaczego o tym wspominamy?

 

Ponieważ wbrew stereotypowemu myśleniu – pasję można znaleźć wszędzie. W naszym przypadku, jest ona oczywiście silnie związana z pracą w restauracji, która owszem jest wymagająca, lecz jednocześnie niezwykle satysfakcjonująca. I nie mamy na myśli jedynie kucharzy i ich pasji do gotowania, ale także nasze niezawodne kelnerki, które nie wyobrażają sobie pracy bez bezpośredniego kontaktu z gośćmi czy menadżerce z pasją i zdolnością do załatwiania rzeczy niemożliwych. 

 

Za pewne każdy się z nami zgodzi, że ludzie tworzący restaurację są równie ważni jak dania, które serwują. Nie da się oddzielić załogi od kuchni, jakości od smaku, wystroju od charakteru danego miejsca – to wszystko musi tworzyć spójną, idealnie współgrającą całość. 

 

W Hole In One wszyscy kochają to co robią – bez względu na stanowisko, każdy odnajduje pasje w swojej codziennej pracy. Dzięki szerokiemu profilowi działalności HiO nie ma mowy o rutynie – każdy dzień to nowe wyzwania. I tylko ludzie z pasją są w stanie czynić naszą restaurację wyjątkową – uśmiechnięte kelnerki uwielbiające pracę z ludźmi, kucharze z sercem i finezją do gotowania, idealnie zorganizowany menadżer dbający o najmniejsze detale. Oni wszyscy biorą czynny udział w sukcesie Hole In One i przykładają się do każdej kolejnej opinii zadowolonych gości. Dla nas jest to niezwykle ważne, by nasi goście czuli pasję, profesjonalizm i autentyczność.

 

Rekrutując nowych pracowników, oczywiście stawiamy na kompetencje i umiejętnoś

 

 

ci, jednak pasja i zaangażowanie są równie istotne - odnajdujesz tu siebie ? Aplikuj :) 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Planowanie wesela

January 13, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

February 18, 2019

September 28, 2018

August 31, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Poniedziałek - Czwartek 12 - 18

Piątek - Sobota 12 - 19

Niedziela 12 - 18 

ul. Kociewska 30A

87-100 Toruń

Soniqa muzyka dla biznesu