top of page

Bogactwo smaków i kulinarnych inspiracji

W poprzednim artykule na naszym blogu, podkreślaliśmy charakter Family Friendly, wcześniej wspominaliśmy o idealnych warunkach na biznesowe lunche w Hole In One, a także o często organizowanych imprezach okolicznościowych w naszej restauracji.


Dziś natomiast, pragniemy Wam pokazać i udowodnić, że HiO to miejsce, które spełnia kulinarne marzenia najbardziej wymagających gości. Trudno znaleźć definicję określającą charakter serwowanej przez nas kuchni.


Nie jesteśmy związani z żadnym konkretnym regionem kulinarnym, czerpiemy inspiracje od najlepszych światowych kucharzy, poszukujemy nowych smaków podczas krajowych i zagranicznych podróży.


Stawiamy na idealne połączenie nowoczesności z tradycyjnymi smakami, które oczywiście uwzględniają także regionalne przysmaki.


Znajdziecie u nas tradycyjne polskie dania, takie jak śledź bałtycki, udko z kaczki, kopytka ziemniaczane podane w nowoczesny sposób, ale również odnajdziecie w naszym menu wpływy kuchni śródziemnomorskiej czy też azjatyckiej.

Wszystko jest idealnie wyważone, by zachować odpowiedni balans pomiędzy tym co nowatorskie, a tym co dobrze znane.Dodatkowo jesteśmy zwolennikami porcji, dzięki którym każdy może się najeść, także bez obaw mogą do nas trafiać panowie o sporym apetycie!

Wśród serwowanych przez nas dań, znajduje się kilka typowo męskich faworytów, takich jak antrykot wołowy czy też polędwica wołowa.


Poniżej przedstawiamy wybrane pozycje z naszego menu, które idealnie oddają bogactwo smaków naszej restauracji Hole In One!

Pełne menu znajdziecie w zakładce a’la carte!Przystawki:


-Śledź Bałtycki

-Burrata

-Kaszanka w panco

-Tatar z Halibuta


Zupy:


-Bulion z kaczki

-Zupa grzybowa

-Zupa rybna

-Krem z pieczonego buraka


Dania główne:


-Polędwiczka wieprzowa

-Antrykot wołowy

-Kaczka confit

-Krewetki królewskie


Desery:


-Włoskie semifreddo

-Fondant

-Lody w cieście

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page