Wina

September 28, 2018

Wielokrotnie na naszym blogu opowiadaliśmy Wam o naszej pasji do gotowania, o wykorzystaniu regionalnych przysmaków, o umiejętności łączenia smaków klasycznych i nowatorskich - wszystko to zawsze dotyczyło tylko jedzenia. Dziś, dalej pozostajemy w temacie zaskakujących i wyśmienitych smaków i aromatów, jednak tym razem skupimy się na…winach!

 

W Hole In One dbamy o każdy najmniejszy detal, nasza ekipa to grupa pasjonatów-profesjonalistów, którym zależy, by nasi Goście, wybierając HiO, doświadczali przeżyć smakowych i estetycznych na najwyższym poziomie.

 

Dlatego też, w naszej restauracji nic nie zostaje pozostawione przypadkowi - również kwestia wyselekcjonowanej karty win.

 

Wino, to jeden z najszlachetniejszych trunków, który będąc odpowiednio dobranym, potrafi wzmocnić i podkreślić smak spożywanych dań oraz deserów. Umiejętność dopasowywania konkretnego gatunku i rodzaju wina, do różnych potraw, wbrew pozorom nie jest taka prosta, dlatego też, w Hole In One cała nasza załoga jest regularnie szkolona w tym zakresie przez wykwalifikowanych sommelierów.

 

Dzięki temu, bez problemów i zawahania możecie zaufać kelnerowi, który doradzi Wam odpowiednią butelkę wina do zamówionych wcześniej dań. 

 

Tak jak wspomnieliśmy - wino nie musi być tylko zwykłym dodatkiem do obiadu czy kolacji. Jeśli jest idealnie dobrane, stanie się jej integralną częścią, i to właśnie dzięki niemu, będziemy mogli wyczuć pełnię walorów smakowych konkretnego dania bądź deseru.

 

W naszej karcie win, znajdują się wina białe, czerwone, musujące oraz deserowe.

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Planowanie wesela

January 13, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

February 18, 2019

September 28, 2018

August 31, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Poniedziałek - Czwartek 12 - 18

Piątek - Sobota 12 - 19

Niedziela 12 - 18 

ul. Kociewska 30A

87-100 Toruń

Soniqa muzyka dla biznesu