top of page

Proste DIY na wiosnę od Hole In One

Zaproście wiosnę do swoich mieszkań, ożywiając je kolorami i żywymi kwiatami! Przestawiamy kilka prostych pomysłów na to żeby Wasz dom na wiosnę wyglądał pogodnie i wprowadzał Was w dobry nastrój.

1. WIOSENNE KWIATY

Cięte wiosenne kwiaty w szklanym eleganckim wazonie to bardzo proste rozwiązanie na wiosenną dekoracje. Najlepiej wykorzystać do tego tulipany lub żonkile. Żołty kolor nada ciepła pomieszczeniu i ożywi przestrzeń. Ten mały element potrafi zrobić naprawdę wielką różnicę!

2. PROSTA WIOSNA W SŁOIKU

Stworzenie dekoracji w słoiku wcale nie musi być skomplikowane. Wystarczy do tego kilka wiosennych sadzonek oraz prawdziwy mech, który kupimy w markecie ogrodniczym. Na dno słoika kładziemy kamienie - może to być żwirek lub keramzyt, żeby zapobiec gromadzeniu się wody na dnie. Do słoika nasypujemy dowolną wartwę ziemi, wyjmujemy sadzonkę z osłonki i wsadzamy ją na wsypanej warstwie.

Na wierzch kładziemy delikatnie mech. Do tego dokładamy dowolne dekoracje i voila! Prosty ale za to jak efektowny słoiczek gotowy!

Dla zaawansowanych polecamy stworzenie własnego lasu w słoiku z sukulentami. Instruktarze znajdziecie na wielu stronach internetowych. Jest to wspaniała zabawa i do tego doskonale poprawia humor!

3. MINI SZKLARNIA

Mini szklarnia pięknie przepuszcza światło, stanowi wyjątkową ozdobę pomieszczenia. Szklarenkę tworzymy podobnie jak las w słoiku, dobierając do niej dowolne sadzonki.

4. WIOSNA NA TWOJE DRZWI

W sklepie ogrodniczym czy pobliskim markecie znajdziecie wszystkie rzeczy potrzebne do stworzenia wiosennej ozdoby na drzwi. Możecie wykorzystać do tego sezonowe kwiaty, wstążki, plastikowe ozdoby i

elementy, które będą rezonowały z przestrzenią Waszego domu. Do przytwierdzenia dekoracji przyda Wam się też pistolet na ciepły klej.

5. LEMONIADA

Za wcześnie na lemoniadę? Nic z tych rzeczy! Zrób sobie przyjemność i dodaj sobie energii mieszając swoje ulubione składniki. Wiosenna lemoniada jest dobrą odmianą po zimowych herbatach i ciepłym kakao. Do tego świetnie będzie wyglądała na Twoim kuchennym blacie lub w jadalni. Z pewnością domownicy będą zachwyceni!


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page