top of page

Wesela 

Mamy przyjemność zapewnić Państwu kompleksową organizację, najważniejszego dnia w życiu.


Zdajemy sobie sprawę, iż każde wesele jest inne, zatem nasze oferty przykładowe ulegają całkowitym przemianom podczas spotkania, na którym wspólnie omawiamy szczegółowo menu i najdrobniejsze elementy Państwa wesela.


Na wspólnym spotkaniu z przyjemnością zapoznanym Państwa z bardzo atrakcyjnymi pakietami, które zostały stworzone specjalnie z myślą o Parach Młodych.

Ponadto organizujemy również śluby w plenerze, w otoczeniu pola golfowego, gdzie pod białym namiotem Para Młoda składa przed sobą przysięgę małżeńską.

Ślub w plenerze Toruń
wesele torun

Opinie Młodych Par

*

Monika Jenczewska - Facebook

Wspaniałe miejsce do niezapomnianej weselnej zabawy, gdzie jedzenie jest wyśmienite, a goście bardzo, bardzo zadowoleni! Pani Patrycja dba o każdy szczegół dekoracji, by wraz ze scenerią i oczekiwaniami Pary Młodej stworzyć wymarzony klimat towarzyszący tym cudownych chwilom! Polecam zdecydowanie! Pani Patrycjo dziękujemy za ten niesamowity i nasz wymarzony klimat!!

*

Paulina Dadun - Facebook

Mieliśmy tutaj nasze wesele. Cudowne i piękne miejsce. Wspaniały kontakt z właścicielami, miła obsługa a wystrój jak z bajki. Dania były przepyszne i nie do przejedzenia. Nie mogliśmy lepiej wybrać i na pewno do Was wrócimy

*

Monika Stachewicz - Facebook

Szczerze polecam! Profesjonalna, uprzejma obsługa, super klimat, i naprawdę smaczne jedzenie. Dekoracja sali zgodnie z ustaleniami, Pani Patrycja zna się na rzeczy :)
Obiad ślubny na piątkę!

Galeria

wesele
przyjecie weselne
wesele toruń
wystrój toruń
kwiaty weselne
rustykalny toruń
kwiaty rustykalne toruń
wystrój weselny
ślub w plenerze
ślub wystrój
ślub plenerowy
stół weselny
wesele czarnobiałe
tulipany ślub
wesele czarnobiałe
plener czarnobiały
stół weselny
wesele w hio
bottom of page