2017 | 2018

December 28, 2017

Koniec roku zawsze sprzyja pewnym podsumowaniom i silnie połączony jest z ustalaniem planów na przyszłość - dotyczy to nie tylko spraw osobistych, ale także biznesowych  oraz tych związanych z rozwojem danej branży.  

 

Musimy przyznać, że razem z całą załogą Hole In One bardzo pozytywnie oceniamy ten rok i już nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się co przyniesie nam następny! Rok 2017 był dla nas przełomowy - we wrześniu obchodziliśmy pierwsze urodziny restauracji i już śmiało możemy się szczycić lojalną grupą stałych Gości, którzy doceniają smak i atmosferę Hole In One i odwiedzają nas regularnie.

 

Tak naprawdę, to właśnie to jest prawdziwą miarą sukcesu, która motywuje nas do dalszego rozwoju! Dlatego, też w tym roku planujemy nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych obecnych Gości, ale przede wszystkim je przewyższyć, by tą grupę jeszcze bardziej rozszerzyć. 

 

W jaki sposób chcemy to osiągnąć? Rok 2018 w Hole In One będzie pełen nowych doznań kulinarnych - planujemy jeszcze bardziej podkreślać walory przysmaków i dań lokalnych, pielęgnować tradycje kulinarne w nowoczesnym wydaniu oraz dalej stawiać na produkty sezonowe, których wykorzystywanie świadczy o świadomej kuchni.

 

Nie chcemy jeszcze zdradzać wszystkich szczegółów, ale już możemy Wam zapowiedzieć, że w roku 2018 będziemy mieli przyjemność współpracować z prawdziwymi kulinarnymi pasjonatami, którzy uczynią restaurację Hole In One jeszcze bardziej wyjątkową!

 

Dlatego też, musicie być czujni i śledźcie uważnie naszą aktywność w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram), bo to właśnie tam będziemy zapowiadać o wszystkich zbliżających się akcjach i nowościach.

 

 

 

Oczywiście jesteśmy też bardzo otwarci na Wasze sugestie i życzenia, ponieważ Hole In One tworzymy przede wszystkim dla Was! Więc jeśli jest coś co od dawna chodzi Wam po głowie podczas każdej wizyty u nas, teraz jest najlepszy czas by podzielić się z nami Waszymi pomysłami i sugestiami!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Planowanie wesela

January 13, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

February 18, 2019

September 28, 2018

August 31, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Poniedziałek - Czwartek 12 - 18

Piątek - Sobota 12 - 19

Niedziela 12 - 18 

ul. Kociewska 30A

87-100 Toruń

Soniqa muzyka dla biznesu