top of page

Wina

Wielokrotnie na naszym blogu opowiadaliśmy Wam o naszej pasji do gotowania, o wykorzystaniu regionalnych przysmaków, o umiejętności łączenia smaków klasycznych i nowatorskich - wszystko to zawsze dotyczyło tylko jedzenia. Dziś, dalej pozostajemy w temacie zaskakujących i wyśmienitych smaków i aromatów, jednak tym razem skupimy się na…winach!


W Hole In One dbamy o każdy najmniejszy detal, nasza ekipa to grupa pasjonatów-profesjonalistów, którym zależy, by nasi Goście, wybierając HiO, doświadczali przeżyć smakowych i estetycznych na najwyższym poziomie.


Dlatego też, w naszej restauracji nic nie zostaje pozostawione przypadkowi - również kwestia wyselekcjonowanej karty win.


Wino, to jeden z najszlachetniejszych trunków, który będąc odpowiednio dobranym, potrafi wzmocnić i podkreślić smak spożywanych dań oraz deserów. Umiejętność dopasowywania konkretnego gatunku i rodzaju wina, do różnych potraw, wbrew pozorom nie jest taka prosta, dlatego też, w Hole In One cała nasza załoga jest regularnie szkolona w tym zakresie przez wykwalifikowanych sommelierów.


Dzięki temu, bez problemów i zawahania możecie zaufać kelnerowi, który doradzi Wam odpowiednią butelkę wina do zamówionych wcześniej dań.


Tak jak wspomnieliśmy - wino nie musi być tylko zwykłym dodatkiem do obiadu czy kolacji. Jeśli jest idealnie dobrane, stanie się jej integralną częścią, i to właśnie dzięki niemu, będziemy mogli wyczuć pełnię walorów smakowych konkretnego dania bądź deseru.


W naszej karcie win, znajdują się wina białe, czerwone, musujące oraz deserowe.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page