top of page

WESELA | Trendy na 2019


W sezonie 2018 królowały wesela w stylu Boho. Prawdziwym hitem były drewniane dodatki i wieńce z polnych kwiatów. Panny Młode często wybierały lekkie i romantyczne stylizacje idealne na wesele w plenerze. Pary coraz częściej odchodziły od tradycyjnych, klasycznych wystrojów, decydując się na tematykę black&white, czarne obrusy i nieoczywiste kompozycje kwiatowe.

Chociaż sielskie wesele i dodatki w stylu vintage wciąż nie są passé, na weselnych portalach pojawiły się nowe palety kolorystyczne. Na pierwszym miejscu znalazły się kolory łączone z modnym obecnie „emerald green”. Weselni trendsetterzy proponują komponować ten głęboki odcień zieleni z miedzią lub złotem. W takim połączeniu nie będziemy obawiać się, że nasz weselny wystrój będzie kiczowaty. W 2019 królewska i dostojna miedź zdecydowanie wygrywa ze złotem. Prawdziwym bestsellerem jest także miedź łączona z odcieniami bladego różu oraz gołębim niebieskim. Dla zwolenników klasyki proponujemy tradycyjne i bezpieczne rozwiązanie – miedź z czernią.

Zdjęcia - Źródło Pinterest

Czy należycie do Panien Młodych, które wolą srebro od złota? Jeżeli tak, możecie odetchnąć z ulgą... W tegorocznych trendach znalazły się także połączenia srebra z granatem, błękitem oraz szarością!

Na topie w 2019 wciąż jest paleta, w której znajdą się odcienie burgundu, szampana i ciemnego wina a także ciemnego i jasnego fioletu. Takie rozwiązanie polecamy szczególnie na sierpniowe i wrześniowe wesela. Tego typu akcenty kolorystyczne, mogą znaleźć się nie tylko na stołach, ale także na zaproszeniach, bukiecie Panny Młodej czy w stylizacji Pana Młodego.

Wyrazistym motywem na stołach, będą w tym roku kompozycje kwiatowe łączone z tropikalnymi akcentami. Uwielbiamy takie florystyczne mieszanki! Dla Panien Młodych, które uwielbiają styl glamour i chic polecamy połączenia nieśmiertelnej czerni z bielą oraz wysokie bukiety kwiatowe w kielichach „Martini”.

Dużą wagę w 2019, trendsetterzy przywiązują do oświetlenia. Na suficie oraz kurtynach za Młodymi, zdecydowanie zawitają w tym roku ozdoby i światełka ledowe. Nie zapominajmy o świecach! Najlepiej jak najwięcej! Na stołach, bankietówce i to różnego rodzaju : pływające, w szkle czy wewnątrz dekoracji…

Odwiecznym dylematem Par Młodych jest ustawienie stołów. W 2019 roku Trendy pozwalają nam na łączenie stołów prostokątnych z okrągłymi.

Jeżeli chcesz porozmawiać o wystroju i ustawieniu swojej sali weselnej lub wesela w plenerze zadzwoń do nas i umów się na spotkanie! Chętnie pomożemy Ci w dobraniu dodatków na ten jedyny i niepowtarzalny dzień! Wesela to nasza prawdziwa pasja!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page