top of page

Imprezy okolicznościowe - planowanie

Zapewne każdy z Was zauważył, że coraz częściej wszyscy decydują się na organizację wszelkich imprez okolicznościowych - chrztów, urodzin, jubileuszy, w lokalach zewnętrznych, a nie w domu czy firmie. Jest to oczywiście jak najbardziej naturalne, w końcu każdy z nas ceni swój czas wolny i nie ma sensu dokładać sobie dodatkowych zobowiązań i trudu z przygotowaniem przyjęcia.
Zwłaszcza, że już samo planowanie często jest wyzwaniem!

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam na co warto zwrócić uwagę podczas planowania imprez i uroczystości i oczywiście podkreślić, że tą kwestię zdecydowanie należy powierzyć profesjonalistom!


Zaraz po określeniu ilości docelowych gości i wybraniu terminu, należy zdecydować się na lokal, w którym odbędzie się przyjęcie.

Trzeba oczywiście pamiętać, że większość miejsc - restauracji i sal przyjmuje zapisy na kilka miesięcy do przodu, więc im szybciej się zabierzecie za planowanie - tym lepiej.

W zależności od charakteru imprezy należy się zastanowić jakie udogodniania powinien oferować lokal, by spełnić oczekiwania nie tylko organizatorów, ale przede wszystkim gości. I tak np. w przypadku chrztów i uroczystości na których będą maluchy, należy się upewnić czy dany lokal jest aby na pewno #FamilyFriendly - w Hole In One znajdziecie m.in. kącik zabaw, krzesełka dla dzieci, a także miejsce by spokojnie przewinąć i nakarmić maleństwo.


Tego typu udogodnienia są niezwykle istotne jeśli zależy nam na tym, by goście miło spędzili czas i nie musieli opuszczać przyjęcia krótko po jego rozpoczęciu. Natomiast podczas planowania wszelkiego rodzaju imprez firmowych kluczową sprawą jest duży parking przy lokalu, a także kameralna atmosfera, by nikt nie czuł się skrępowany i by wszyscy mogli się skupić na integracji i świętowaniu.


W Hole In One doskonale znamy potrzeby najbardziej wymagających klientów i jesteśmy w stanie przygotować przyjęcia wszelkiego rodzaju. W zależności od charakteru imprezy mamy do Waszej dyspozycji różne sale, urozmaicone dekoracje, a także oczywiście możliwość spersonalizowania menu według upodobań organizatorów i gości.


Doskonale mamy świadomość, że nasi klienci powierzając nam organizację ich przyjęcia, ufają nam całkowicie i wiedzą, że oddali swoją sprawę w ręce profesjonalistów.


Dlatego zawsze staramy się jak najbardziej ich odciążyć kwestiami organizacyjnymi i zawsze oferujemy im kompleksową obsługę, by tego szczególnego dnia nie musieli się niczym martwić i by mogli wspólnie świętować z rodziną, znajomymi czy też współpracownikami.


Także jeśli przed Wami organizacja ważnej dla Was uroczystości - koniecznie się do nas odezwijcie i zarezerwujcie dostępny termin w Hole In One!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page