top of page

Wystrój restauracji

Już dawno skończyły się czasy, kiedy to jedyną kwestią na jaką goście czy też właściciel restauracji zwracali uwagę, było samo jedzenie. Obecnie na sukces danej restauracji składa się cały szereg czynników, o których zawsze warto pamiętać.

Oczywiście, dalej kluczową sprawą jest jakość posiłków oraz ich wykonanie, jednak równie istotną kwestią jest obsługa czy też sam wystrój restauracji.

I dziś właśnie postanowiliśmy poświęcić wpis na naszym blogu rozważaniom na temat wystroju i dekoracji sali. Całkowicie tym razem, pomijamy kontekst imprez okolicznościowych, podczas których oczywiście wystrój sali jest dopasowany do charakteru danej uroczystości oraz gustu organizatorów.

A jak powinna się prezentować restauracja na co dzień?


W Hole In One przykładamy ogromną wagę do najmniejszych detali i wychodzimy z założenia, że wizerunek naszej restauracji musi być spójny pod każdym względem, zarówno kulinarnym jak i dekoracyjnym. Jest to niezwykle istotne, by goście wiedzieli do jakiego typu miejsca przychodzą.

W Hole In One zależało nam na podkreśleniu kilku ważnych cech naszej restauracji, a mianowicie tego, że jesteśmy lokalem #FamilyFriendly także na rodziny z dziećmi czeka u nas cała masa udogodnień i atrakcji, że HiO idealnie sprawdza się jako miejsce na biznesowy, niezobowiązujący lunch, ale także że dzięki odpowiednim aranżacjom potrafimy stworzyć wymarzony klimat dla romantycznej kolacji we dwoje.
Nasi goście często są pod wrażeniem tego, jak skutecznie udaje się nam pogodzić te trzy wymienione cechy, jednak dzięki naszemu doświadczeniu jest to dla nas bardzo przyjemne i ciekawe wyzwanie.

Sala Hole In One zaaranżowana jest w taki sposób, że żaden z jej elementów nie przeszkadza drugiemu, a sam kącik zabaw dzięki umiejętnemu dobraniu zabawek i dziecięcych akcesoriów, idealnie pasuje do całego wystroju restauracji. Wszystko jest urządzone ze smakiem, w nowoczesnym lecz przytulnym klimacie, czyli idealnie pasuje do charakteru dań jakie znajdują sie w naszej karcie.Dodatkowo oczywiście dbamy o sezonowe i okolicznościowe dekoracje, by regularnie zaskakiwać wystrojem naszych gości.

Także w okresie Świąt Bożego Narodzenia znajdą Państwo u nas akcenty świąteczne, w lutym walentynkowe, a w sezonie letnim stale pojawiają się w Hole In One świeże kwiaty i inne wakacyjne dekoracje.

Mamy świadomość, że nasi goście wybierając naszą restaurację chcą nie tylko zjeść pyszny posiłek, ale także spędzić trochę czasu w przytulnym wnętrzu i móc się zrelaksować. Dlatego też, tak bardzo zależy nam na spełnianiu oczekiwań naszych gości.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page