top of page

Wesele w Hole in One

Maj, czerwiec, lipiec to miesiące, które wyróżniają się nie tylko piękną pogodą i tak długo wyczekiwanym słońcem, ale także natężoną ilością ślubów i przyjęć weselnych.Oczywiście, to niezwykle radosny i ekscytujący czas dla wszystkich - gości, Pary Młodej, ale także i dla nas, tych którzy uczestniczą w uroczystościach od strony organizacyjnej.


Trudno zliczyć ile razy mieliśmy już tą przyjemność, by towarzyszyć Parze Młodej w przygotowaniach do ślubu i wspólnie organizować całą uroczystość w Hole In One.

Za każdym razem jest to wyjątkowe przeżycie i ogromny zaszczyt, że Para Młoda zdecydowała się nam zaufać i zorganizować wesele właśnie u nas.

Co ciekawe, każda para inspiruje nas w zupełnie inny sposób, i tak naprawdę za każdym razem wprowadzamy do naszej oferty coś nowego - zarówno w kwestii cateringu jak i wystroju sali.


Do tak ważnej uroczystości nie da się podejść schematycznie, dlatego też zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie prośby i sugestie Młodych. Musimy przyznać, że na wesele w Hole In One zazwyczaj decydują się osoby, które posiadają konkretną wizję swojego przyjęcia.

To zdecydowanie ułatwia współpracę, gdy Para Młoda potrafi określić w jakiej stylistyce chce utrzymać dekoracje na sali bądź na jaki rodzaj kuchni się decyduje.

Niektórzy stawiają na klasykę i elegancję, i wybierają np. wystrój czarno-biały, inni wolą więcej klimatu glamour i kolorów, więc na stołach pojawiają się kryształowe ozdoby, przepiękne, kolorowe kwiaty, a jeszcze inni stawiają na oryginalność i np. zamiast klasycznego tortu wybierają tort muffinkowy!

My oczywiście spełniamy wszystkie życzenia!


Nasza restauracja oprócz perfekcyjnej organizacji i wsparcia, oferuje swoim Gościom jeszcze kilka innych, znaczących udogodnień.

Zaliczają się do nich przede wszystkim trzy rzeczy:

kameralna atmosfera - w przeciwieństwie do lokali usytuowanych na Starówce u nas nikt nie musi się obawiać tłumów turystów,

duży parking - zero problemów komunikacyjnych, łatwy dojazd, przestronny parking, ogromny komfort dla wszystkich Gości.

I trzecia rzecz - udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dzięki którym mamy pewność, że wszyscy, nawet ci najmniejsi Goście, będą zadowoleni!Brzmi zachęcająco, prawda? W takim razie, jeśli właśnie stoicie Państwo przed wyborem lokalizacji na swoje wesele, nie musicie się dłużej zastanawiać. Zachęcamy do kontaktu i spotkania!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page