top of page

Praca i pasja

W dzisiejszych czasach, kiedy możliwości na rynku pracy są praktycznie nieskończone, każdy dąży do znalezienia pracy marzeń - takiej która będzie nie tylko satysfakcjonująca, ale także będzie sprawiała prawdziwą przyjemność.

Dzięki połączeniu pracy i pasji, nikt nie musi się obawiać wypalenia zawodowego lub frustracji towarzyszących codziennej pracy. Dlatego właśnie, tak ważne jest to by robić to co się lubi.

Dlaczego o tym wspominamy?

Ponieważ wbrew stereotypowemu myśleniu – pasję można znaleźć wszędzie. W naszym przypadku, jest ona oczywiście silnie związana z pracą w restauracji, która owszem jest wymagająca, lecz jednocześnie niezwykle satysfakcjonująca. I nie mamy na myśli jedynie kucharzy i ich pasji do gotowania, ale także nasze niezawodne kelnerki, które nie wyobrażają sobie pracy bez bezpośredniego kontaktu z gośćmi czy menadżerce z pasją i zdolnością do załatwiania rzeczy niemożliwych.

Za pewne każdy się z nami zgodzi, że ludzie tworzący restaurację są równie ważni jak dania, które serwują. Nie da się oddzielić załogi od kuchni, jakości od smaku, wystroju od charakteru danego miejsca – to wszystko musi tworzyć spójną, idealnie współgrającą całość.

W Hole In One wszyscy kochają to co robią – bez względu na stanowisko, każdy odnajduje pasje w swojej codziennej pracy. Dzięki szerokiemu profilowi działalności HiO nie ma mowy o rutynie – każdy dzień to nowe wyzwania. I tylko ludzie z pasją są w stanie czynić naszą restaurację wyjątkową – uśmiechnięte kelnerki uwielbiające pracę z ludźmi, kucharze z sercem i finezją do gotowania, idealnie zorganizowany menadżer dbający o najmniejsze detale. Oni wszyscy biorą czynny udział w sukcesie Hole In One i przykładają się do każdej kolejnej opinii zadowolonych gości. Dla nas jest to niezwykle ważne, by nasi goście czuli pasję, profesjonalizm i autentyczność.

Rekrutując nowych pracowników, oczywiście stawiamy na kompetencje i umiejętnoś

ci, jednak pasja i zaangażowanie są równie istotne - odnajdujesz tu siebie ? Aplikuj :)

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page