Hole in One - miejsce przyjazne dzieciom

June 17, 2018

Każdy, kto choć raz odwiedził naszą restaurację Hole In One w Toruniu, doskonale wie, jak ważne jest dla nas to, by była ona przyjazna rodzinom z dziećmi. Stworzyliśmy miejsce, które ma nie tylko idealne warunki do biznesowych spotkań czy też romantycznych kolacji we dwoje, ale właśnie także świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju rodzinne wyjścia.

 

 

 

Oprócz tak oczywistych udogodnień dla naszych najmłodszych gości jak krzesełka do karmienia, czy kącik zabaw - udostępniamy młodym rodzicom pokój gdzie mogą przebrać i nakarmić dzieci.

 

Wiemy jak bardzo takich miejsc brakuje i jak często wiele osób musi borykać się z przeróżnymi trudnościami wychodząc z małym dzieckiem do restauracji.

Nam zależało, by stworzyć komfortowe warunki dla gości w każdym wieku!

 

 

Wielu z Was dobrze wie, że Hole In One to miejsce, w którym regularnie odbywają się przeróżne imprezy okolicznościowe - jednak nie wszyscy mają świadomość, że nie są to tylko wesela, firmowe konferencje czy przyjęcia komunijne, ale również dziecięce urodziny i chrzty.

 

Na specjalne życzenie naszych gości i organizatorów danej imprezy, zapewniamy piękne, kolorowe dekoracje i wyjątkowe menu!

 

W Hole In One przygotowaliśmy także menu dla dzieci, które obowiązuje codziennie i idealnie wpasowuje się w gusta i preferencje maluchów.

 

W dziecięcym menu znajdują się m.in:

-bulion drobiowy

-kotleciki drobiowe w płatkach kukurydzianych

-spaghetti bolognese

 

Bez problemu umożliwiamy także podgrzanie gotowych posiłków dla dzieci, przyniesionych przez rodziców.

 

Coraz częściej w Hole In One w Toruniu odbywają się przeróżne wydarzenia z okazji świąt okolicznościowych - niektóre z nich skierowane są również dla najmłodszych!

Dlatego tez, zawsze warto być na bieżąco z wszelkimi informacjami na naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej, by nie przegapić żadnej atrakcji!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Planowanie wesela

January 13, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

February 18, 2019

September 28, 2018

August 31, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Poniedziałek - Czwartek 12 - 18

Piątek - Sobota 12 - 19

Niedziela 12 - 18 

ul. Kociewska 30A

87-100 Toruń

Soniqa muzyka dla biznesu