top of page

Hole in One - miejsce przyjazne dzieciom

Każdy, kto choć raz odwiedził naszą restaurację Hole In One w Toruniu, doskonale wie, jak ważne jest dla nas to, by była ona przyjazna rodzinom z dziećmi. Stworzyliśmy miejsce, które ma nie tylko idealne warunki do biznesowych spotkań czy też romantycznych kolacji we dwoje, ale właśnie także świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju rodzinne wyjścia.Oprócz tak oczywistych udogodnień dla naszych najmłodszych gości jak krzesełka do karmienia, czy kącik zabaw - udostępniamy młodym rodzicom pokój gdzie mogą przebrać i nakarmić dzieci.


Wiemy jak bardzo takich miejsc brakuje i jak często wiele osób musi borykać się z przeróżnymi trudnościami wychodząc z małym dzieckiem do restauracji.

Nam zależało, by stworzyć komfortowe warunki dla gości w każdym wieku!Wielu z Was dobrze wie, że Hole In One to miejsce, w którym regularnie odbywają się przeróżne imprezy okolicznościowe - jednak nie wszyscy mają świadomość, że nie są to tylko wesela, firmowe konferencje czy przyjęcia komunijne, ale również dziecięce urodziny i chrzty.


Na specjalne życzenie naszych gości i organizatorów danej imprezy, zapewniamy piękne, kolorowe dekoracje i wyjątkowe menu!


W Hole In One przygotowaliśmy także menu dla dzieci, które obowiązuje codziennie i idealnie wpasowuje się w gusta i preferencje maluchów.


W dziecięcym menu znajdują się m.in:

-bulion drobiowy

-kotleciki drobiowe w płatkach kukurydzianych

-spaghetti bolognese


Bez problemu umożliwiamy także podgrzanie gotowych posiłków dla dzieci, przyniesionych przez rodziców.


Coraz częściej w Hole In One w Toruniu odbywają się przeróżne wydarzenia z okazji świąt okolicznościowych - niektóre z nich skierowane są również dla najmłodszych!

Dlatego tez, zawsze warto być na bieżąco z wszelkimi informacjami na naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej, by nie przegapić żadnej atrakcji!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page