top of page

Ślub w plenerze

Powracamy dziś do tematu ślubów i wesel, który bez względu na sezon, jest zawsze aktualny! A to wszystko dlatego, że nawet jeśli najwięcej uroczystości odbywa się w okresie od kwietnia do sierpnia, to przygotowania do tych dni potrafią trwać nawet kilkanaście miesięcy!

Niektórych planowanie ślubu z tak dużym wyprzedzeniem dziwi, jednak w rzeczywistości jest to minimalny czas, który pozwala Parze Młodej zagwarantować sobie wymarzone wesele w idealnym miejscu.

My dziś pragniemy skupić się na kwestii ślubów w plenerze, które cieszą się coraz większą

popularnością. W tym roku w Hole In One mieliśmy przyjemność organizować nie tylko same wesela, ale właśnie także uroczystości ślubne, które odbywały się na naszym, pięknym polu golfowym. Oczywiście, organizacja plenerowego ślubu, wymaga nie tylko ładnego krajobrazu i dekoracji, ale także dopełnienia wszelkich formalności, kwestii logistycznych, oraz przygotowania tzw. Planu B, na wypadek brzydkiej pogody.

Tegoroczne lato pozwoliło co prawda, cieszyć się pięknym słońcem, wszystkim Parom Młodym, które zdecydowały się na organizację ślubu w plenerze, jednak nasza załoga w Hole In One, była przygotowana na wszelkie okoliczności. Jest to niezwykle istotne podczas tego szczególnego dnia, by zadbać o plan awaryjny i mieć w zanadrzu rozwiązania na wypadek deszczu czy innych niesprzyjających okoliczności, ponieważ jest to ostatnią rzeczą o jaką powinna stresować się Para Młoda.

Śluby w plenerze są nie tylko bardzo efektowne i eleganckie, ale także są dużym ułatwieniem logistycznym dla Gości weselnych, którzy nie muszą przemieszczać się pomiędzy Urzędem a salą, w jakiej odbywa się przyjęcie. W przypadku ślubów plenerowych w Hole In One w Toruniu, jest to kwestia przejścia zaledwie kilkunastu metrów.

W Hole In One odbyło się już kilkadziesiąt ślubów i wesel, lecz za każdym razem zależy nam równie mocno na zadowoleniu i spełnieniu wszystkich życzeń Pary Młodej. Gwarantujemy im kompleksową, profesjonalną organizację i oczywiście przepyszne jedzenie, za które są odpowiedzialni szefowie kuchni naszej restauracji Hole In One.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page