top of page

Sekret udanej imprezy okolicznościowej

Przygotowanie i organizacja imprezy okolicznościowej - nie tylko wesela, ale także komunii dziecka, chrzcin czy urodzin jest nie lada wyzwaniem! Jeżeli nie siedzimy w branży eventowej na co dzień, może to przyprawić nas o prawdziwy zawrót głowy. Team Hole In One służy pomocą i przedstawia kilka prostych porad, które sprawią, że Wasza impreza będzie udana w 100 procentach!

1. Wybór odpowiedniego miejsca

Metoda kartki papieru i długopisu zawsze się sprawdza! Usiądźmy w spokojnym miejscu i zapiszmy podstawowe informacje na temat przyjęcia. Mogą to być informacje w stylu: kto jest bohaterem imprezy? Czy jest to osoba starsza, para, czy dziecko? Ile ma trwać impreza? Czy przewidujemy bal do rana czy może elegancką kolację z zakąskami? Ile osób zamierzamy zaprosić? Ilu z zaproszonych gości do dzieci? Czy ktoś z naszych gości nie je mięsa lub nie toleruje glutenu?

Stwórzmy listę miejsc, które będą odpowiadały naszym wymaganiom np.: ilość osób, restauracja przyjazna dzieciom, plac zabaw, duży parking, łatwy dojazd, udogodnienia dla niepełnosprawnych, opcje wegetariańskie... itp. Większość z tych informacji znajdziecie na stronach internetowych lub dopiero po bezpośrednim kontakcie z restauracją.

2. Wybór atrakcji towarzyszących i usługodawców

Poszukujecie dobrego fotografa, makijażystki, barmana lub znakomitego tortu na Wasze przyjęcie?

W Hole In One współpracujemy z wieloma osobami z branży i możemy polecić Wam zaufanych usługodawców. Zapytajcie Managera podczas spotkania a z pewnością udzieli Wam wyczerpujących odpowiedzi i podpowie kogo wybrać na Wasze przyjęcie.

3. Dobór Menu

Zastanówmy się, które z proponowanych wariantów menu najbardziej przypadnie do gustu większości zaproszonych gości? Jeżeli na imprezie królują dzieci, pamiętajmy o tym, żeby restauracja posiadała specjalne menu dla najmłodszych. Pomyślmy o poszerzeniu opcji wegetariańskich, jeżeli większość gości nie jada mięsa. Być może nasze przyjęcie będziemy chcieli uświetnić specjalnymi atrakcjami kulinarnymi takimi jak deska serów lub wędlin, wiejski stół czy płonący udziec? Może w zaproszonym gronie znajdziemy więcej amatorów słodkości i zdecydujemy się na fontannę czekoladową lub wspaniały stół ze słodkościami?

4. Event Planning

W kalendarzu najlepiej zaznaczyć najważniejsze daty organizacji imprezy. Podpisanie umowy, wysłanie zaproszeń, potwierdzenie ilości osób, zatwierdzenie menu, zamówienie ciasta...

Zapiski w kalendarzu ułatwią nam planowanie i skontrolowanie kolejnych etapów przygotowań.

5. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój

Pamiętajmy, że optymizm jest kluczem do sukcesu. Jeżeli wszystko oddamy w ręce profesjonalistów, nie musimy martwić się na zapas. Najważniejsze w udanej imprezie jest przecież dobry humor gospodarza!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page