Proste DIY na wiosnę od Hole In One

March 11, 2020

Zaproście wiosnę do swoich mieszkań, ożywiając je kolorami i żywymi kwiatami! Przestawiamy kilka prostych pomysłów na to żeby Wasz dom na wiosnę wyglądał pogodnie i wprowadzał Was w dobry nastrój. 

 

 

1. WIOSENNE KWIATY 

 

Cięte wiosenne kwiaty w szklanym eleganckim wazonie to bardzo proste rozwiązanie na wiosenną dekoracje. Najlepiej wykorzystać do tego tulipany lub żonkile. Żołty kolor nada ciepła pomieszczeniu i ożywi przestrzeń. Ten mały element potrafi zrobić naprawdę wielką różnicę! 

 

 2. PROSTA WIOSNA W SŁOIKU 

 

Stworzenie dekoracji w słoiku wcale nie musi być skomplikowane. Wystarczy do tego kilka wiosennych sadzonek oraz prawdziwy mech, który kupimy w markecie ogrodniczym. Na dno słoika kładziemy kamienie - może to być żwirek lub keramzyt, żeby zapobiec gromadzeniu się wody na dnie. Do słoika nasypujemy dowolną wartwę ziemi, wyjmujemy sadzonkę z osłonki i wsadzamy ją na wsypanej warstwie. 

Na wierzch kładziemy delikatnie mech. Do tego dokładamy dowolne dekoracje i voila! Prosty ale za to jak efektowny słoiczek gotowy! 

 

Dla zaawansowanych polecamy stworzenie własnego lasu w słoiku z sukulentami. Instruktarze znajdziecie na wielu stronach internetowych. Jest to wspaniała zabawa i do tego doskonale poprawia humor! 

 

 

 

 3. MINI SZKLARNIA 

 

Mini szklarnia pięknie przepuszcza światło, stanowi wyjątkową ozdobę pomieszczenia. Szklarenkę tworzymy podobnie jak las w słoiku, dobierając do niej dowolne sadzonki. 

 

 

4. WIOSNA NA TWOJE DRZWI 

 

W sklepie ogrodniczym czy pobliskim markecie znajdziecie wszystkie rzeczy potrzebne do stworzenia wiosennej ozdoby na drzwi. Możecie wykorzystać do tego sezonowe kwiaty, wstążki, plastikowe ozdoby i

elementy, które będą rezonowały z przestrzenią Waszego domu. Do przytwierdzenia dekoracji przyda Wam się też pistolet na ciepły klej. 

 

 

 

5. LEMONIADA 

 

 Za wcześnie na lemoniadę? Nic z tych rzeczy! Zrób sobie przyjemność i dodaj sobie energii mieszając swoje ulubione składniki. Wiosenna lemoniada jest dobrą odmianą po zimowych herbatach i ciepłym kakao. Do tego świetnie będzie wyglądała na Twoim kuchennym blacie lub w jadalni. Z pewnością domownicy będą zachwyceni! 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Planowanie wesela

January 13, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

February 18, 2019

September 28, 2018

August 31, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Poniedziałek - Czwartek 12 - 18

Piątek - Sobota 12 - 19

Niedziela 12 - 18 

ul. Kociewska 30A

87-100 Toruń

Soniqa muzyka dla biznesu